środa, 15 października 2014

Olej słonecznikowy jako lek

Czysty olej słonecznikowy, tłoczony na zimno ssany przez 15-20 minut dziennie jako cukierek stanowi lek obdarzony szerokimi właściwościami.
Olej należy ssać w przedniej części jamy ustnej przepuszczając go między zębami dbając , aby oleju nie połykać.
Ja zazwyczaj ssę olej rano, podczas brania prysznica lub gdy przygotowuję śniadanie. 
Można ssać 3 razy dziennie, ale nigdy zaraz po posiłku.
Olej w ustach na początku jest gęsty, ale w miarę ssania zmienia się jego konsystencja i kolor.Staje się rzadki i w barwie przypomina mleko. Po zakończeniu ssania pozostałości oleju należy wypluć do muszli i dokładnie spłukać, gdyż ciecz ta jest chorobotwórcza.
Dokładnie wypłukać usta i umyć zęby.
CO TO DAJE ?
Jednym z pierwszych zauważalnych skutków leczenia jest ustąpienie krwawienia dziąseł, oraz oczyszczenie i wybielenie zębów.Stosujemy przy bólach głowy, zapaleniu oskrzeli, chronicznych chorób krwi, paraliżu, zapalenia korzonków nerwowych, egzemy, epilepsji, guzów żołądka, jelit, serca, płuc, nerek, chorób kobiecych, nowotworów, zawałów serca, przy paradentozie, i zapaleniu stawów kręgosłupa.

Podczas stosowania tej metody mogą wystąpić stany krytyczne choroby, szczególnie u ludzi cierpiących na przewlekłe i długo nie leczone dolegliwości. Chory będzie miał wrażenie jakby jego stan zdrowia się pogarszał. Objawy te oznaczają, że zaczynają rozpraszać się ogniska chorobowe. Ja miałam np. podwyższoną temperaturę. Leczenia nie przerywać!
Niektóre zachorowania , szczególnie nagłe i ostre, przy stosowaniu tej metody mogą ustąpić bardzo szybko, po trzech-pięciu dniach,
w innych przypadkach leczenie może trwać do roku lub dwóch.
NIGDY NIE POŁYKAĆ, zawsze wypluwać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz